Весілля - одна з найважливіших подій в житті, і саме тому виважене ставлення до організації свята є запорукою того що воно пройде на належному рівні та залише по собі тільки приємні спогади.

  В ресторані Ёлка ми робимо все для того щоб Ви змогли максимально насолодитися святом, та також зможемо взяти на себе організацію Вашого свята.

  Ми зможемо запропонувати Вам святкове  меню зі знижкою, ведучих та музикантів, квіткове оформлення та  декорації для свята.

 

 

Банкет - це завжди яскрава подія, на яку чекає не тільки винуватець свята, але і його гості! Тут дуже важливо вибрати правильний ресторан зі смачною кухнею, з неповторною атмосферою свята і затишку, і, головне, - щоб банкет був доступним!

Ми раді запросити Вас відсвяткувати в нашому ресторані:

день народження;

ювілей;

весілля;

корпоратив;

зустріч однокласників або друзів;

інші значущі події у Вашому житті.

У нашому ресторані можна не просто добре провести вечір з рідними людьми, а й отримати максимум задоволення від всього, що відбувається. Жива музика, оригінальна подача страв, їх неповторний смак, милий серцю інтер'єр - все це зробить Ваш вечір по-справжньому теплим.

Замовити банкетний зал в ресторані "Ёлка" - це найкращий спосіб відзначити важливу подію за підтримки чудової кухні з найкращим рівнем сервісу. Затишна і тепла обстановка в нашому ресторані стане чудовим ненав'язливим фоном будь-якого Вашого свята.

Ви завжди можете замовити банкет в ресторані "Ёлка" і обговорити умови, зателефонувавши нам по телефону:

+38 (067) 1182299

15% знижка іменинникам в День Народження!*

   Акція діє при наявності підтверджуючого особу документа!

 * Знижки на алкоголь не росповсюджуються.