Ресторан-пивоварня Ёлка - місце для рызного відпочинку. Чи плануєте відпочити від міської метушні або провести вечір в галасливій, дружній компанії? Тоді ресторан Ёлка виявиться для Вас найвдалішим вибором. Ресторан Ёлка може запропонувати для своїх гостей усамітнення альтанок для відпочинку на свіжому повітрі або окремі кабінети в ресторані, кураж і веселощі караоке залу і концерт холу для веселих компаній або терасу ресторану для романтичного вечора або відпочинку в колі друзів. Авторське, живе пиво і м'ясні делікатеси прекрасно доповнюють один одного. Виступи кращих кавер груп і артистів, футбольні трансляції найцікавіших матчів на великому екрані роблять ресторан Ёлка універсальним місцем для проведення Вашого дозвілля. Так само для малюків на території є дитячий майданчик і батут, а кухарі приготують для них дитяче меню.

   Весілля - одна з найважливіших подій в житті, і саме тому виважене ставлення до організації свята є запорукою того що воно пройде на належному рівні та залише по собі тільки приємні спогади.

  В ресторані Ёлка ми робимо все для того щоб Ви змогли максимально насолодитися святом, та також зможемо взяти на себе організацію Вашого свята.

  Ми зможемо запропонувати Вам святкове  меню зі знижкою, ведучих та музикантів, квіткове оформлення та  декорації для свята.

 

 

Банкет - це завжди яскрава подія, на яку чекає не тільки винуватець свята, але і його гості! Тут дуже важливо вибрати правильний ресторан зі смачною кухнею, з неповторною атмосферою свята і затишку, і, головне, - щоб банкет був доступним!

Ми раді запросити Вас відсвяткувати в нашому ресторані:

день народження;

ювілей;

весілля;

корпоратив;

зустріч однокласників або друзів;

інші значущі події у Вашому житті.

У нашому ресторані можна не просто добре провести вечір з рідними людьми, а й отримати максимум задоволення від всього, що відбувається. Жива музика, оригінальна подача страв, їх неповторний смак, милий серцю інтер'єр - все це зробить Ваш вечір по-справжньому теплим.

Замовити банкетний зал в ресторані "Ёлка" - це найкращий спосіб відзначити важливу подію за підтримки чудової кухні з найкращим рівнем сервісу. Затишна і тепла обстановка в нашому ресторані стане чудовим ненав'язливим фоном будь-якого Вашого свята.

Ви завжди можете замовити банкет в ресторані "Ёлка" і обговорити умови, зателефонувавши нам по телефону:

+38 (067) 1182299

15% знижка на весь рахунок, іменинникам в День Народження на  весь асортимент меню!

   Акція діє при наявності підтверджуючого особу документа!